Yayın hayatına başladığımız günden beri kaliteyi ön planda tutarak tamamen ziyaretçi odaklı bir site oluşturma gayretinde olan maciizle.com , takipçisi olan kullanıcılarının memnuniyeti için elinden geleni yapmaktadır. Bu çerçevede teknik ekibimiz yaşanan problemlerin önüne geçmek için durmaksızın hizmet vermeye devam ediyor. Anlık olarak güncellenen maç skorlarının yanı sıra canlı yayınlarda yaşanan sorunlar ivedilikle çözülmektedir.

Teknik ekibimiz ne kadar bu işe emeğini verse de arada gözden kaçan veya sadece küçük çapta ziyaretçinin yaşayabileceği sorunlar ortaya çıkabiliyor. Bu gibi durumlar için ise şikayet ve öneri servisimizi sizlere sunmaktayız. Sitemiz üzerinde yer alan şikayet ve öneri servisimizi gece gündüz demeden dilediğiniz zaman kullanabilir ve bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Maciizle.com ile yayınlanan canlı maç yayınlarında yaşanan bir problemde, sitemizin altyapısında olabileceğini düşündüğünüz bir hatada, canlı maç skorlarında yaşanan aksaklıklarda tek yapmanız gereken ekibimiz ile iletişime geçmek olacaktır. Olabildiğince hızlı bir şekilde gelen taleplere dönüş yaparak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışacağız.

Şikayet ve Öneri Sistemini Kullanmak

Peki bizimle, şikayet ve öneri sistemi üzerinden nasıl iletişime geçebilirsiniz? Bu işlem için tek yapmanız gereken iletişim yollarından bizim ile iletişime geçmeniz olacaktır. İletişim yollarımızdan ekibimizle irtibata geçip yaşadığınız problemi detaylı bir şekilde anlatmalı ve bu problemin çözümü için aklınızda bir fikir varsa belirtmelisiniz. Bundan sonrasını ekibimiz hızlı bir şekilde halletmeye çalışacaktır.