Maç izlemek istediğiniz zaman aklınıza gelen siteler arasında kuşkusuz maciizle.com vardır. Bu duruma gelmemizin en büyük etmenlerinden birisi kuşkusuz misyonumuz ve önem gösterdiğimiz vizyonumuz olmuştur. Yayın hayatımızın ilk gününden itibaren güttüğümüz kalite misyonu çerçevesinde ekibimiz, elinden geldiğince kaliteyi ön planda tutmaya çalışmıştır. Bu çalışma her geçen gün meyvesini vermeye devam etmektedir. Tabi sadece kalitemizi sizlere sunmakla da kalmıyor, canlı maç yayınlarına ek sistemler geliştirerek kullanıcılarımızı memnun etmek de istiyoruz.

Teknik ekibimizin elemanları belli iş bölümlerine ayrılarak düzenli bir tutumla çalışmalarını ortaya koymaktadır. Bir grup çalışanımız canlı maç yayınlarını tespit ederek kullanıcılara kesintisiz, donma olmayan kanallar sunmaya özen göstermektedir. Bir diğer grubumuz ise sitemizin geliştirilmesi için faaliyet göstermektedir. Tasarımsal, altyapı vb. kategorilerde çalışmalarına devam etmektedir. Önem verdiğimiz müşteri memnuniyeti çerçevesinde bir grup görevlimiz ise şikayet, öneri ve iletişim bölümü ile ilgilenmektedir. Yazmış olduğunuz şikayetleri ve önerileri kategorize ederek ilgili departmanlara iletmektedir.

Maciizle olarak canlı maç izlemenize imkan tanımanın dışında canlı maç skorlarını ön plana çıkararak maçı izleyemeyenlerin maç skorunu takip etmelerini mümkün kıldık. Ayrıca yorum sistemi ve sohbet ekranı ile kullanıcıların maç hakkında fikirlerini ortaya koymalarını da sağladık. Yeni servislerimiz ise en yakın zamanda geliştirilerek sizlere sunulacaktır.

Bizimle kalmayı, maçları sitemiz üzerinden izlemeyi unutmayın!