SaatKarşılaşmaCanlı
18:00Corinthians – Sporting Canlı izleBaşlamadı
16:30Flamengo – Levante Canlı izleBaşlamadı
15:00Lokomotiv M – Botafogo Canlı izleBaşlamadı
09:20Sydney W vs Canberra W Canlı izleBaşlamadı
01:00Rubio Nu vs Independiente FBC Canlı izleBaşlamadı
23:30Pacos Ferreira vs Boavista Canlı izleBaşlamadı
23:00Sevilla vs Levante Canlı izleBaşlamadı
23:00Cadiz vs Barcelona II Canlı izleBaşlamadı
22:45Juve Stabia vs Reggina Canlı izleBaşlamadı
22:45Saint-Etienne vs Monaco Canlı izleBaşlamadı
22:45Swindon vs Colchester Utd Canlı izleBaşlamadı
22:30Slask vs Jagiellonia Canlı izleBaşlamadı
22:45Sheffield Wednesday vs Wolverhampton Canlı izleBaşlamadı
22:30Foggia vs Venezia Canlı izleBaşlamadı
22:30Mouscron-Peruwelz vs Ostend Canlı izleBaşlamadı
22:30Moenchengladbach vs Hamburg Canlı izleBaşlamadı
22:00Utrecht II vs Telstar Canlı izleBaşlamadı
22:00Jong PSV vs Almere City Canlı izleBaşlamadı
22:00MVV vs AZ II Canlı izleBaşlamadı
22:00Emmen vs Young Ajax Canlı izleBaşlamadı
22:00Ligue 2 – Multiplex Canlı izleBaşlamadı
22:00Cambuur vs Dordrecht Canlı izleBaşlamadı
22:00Rodez vs Consolat Marseille Canlı izleBaşlamadı
22:00Les Herbiers vs Grenoble Canlı izleBaşlamadı
22:00Lyon Duchere vs Beziers Canlı izleBaşlamadı
22:00Entente Sannois vs Avranches Canlı izleBaşlamadı
22:00Chambly vs Stade Lavallois Canlı izleBaşlamadı
22:00Dunkerque vs Pau Canlı izleBaşlamadı
22:00Boulogne vs Cholet Canlı izleBaşlamadı
22:00Quevilly vs Brest Canlı izleBaşlamadı
22:00Le Havre vs Niort Canlı izleBaşlamadı
22:00Nancy vs Paris Canlı izleBaşlamadı
22:00Gazelec Ajaccio vs Nimes Canlı izleBaşlamadı
22:00Chateauroux vs Orleans Canlı izleBaşlamadı
22:00Clermont vs Sochaux Canlı izleBaşlamadı
22:00Bourg en Bresse 01 vs Lorient Canlı izleBaşlamadı
22:00Ajaccio vs Auxerre Canlı izleBaşlamadı
21:00Astra Giurgiu vs Botosani Canlı izleBaşlamadı
21:30Den Haag vs Ajax Canlı izleBaşlamadı
20:30Union Berlin vs Ingolstadt Canlı izleBaşlamadı
20:30Braunschweig vs Fortuna D Canlı izleBaşlamadı
20:00Slaven vs Lokomotiva Canlı izleBaşlamadı
20:00Korona vs Piast Gliwice Canlı izleBaşlamadı
20:00Saoura vs MC Alger Canlı izleBaşlamadı
19:40Al Ahli vs Al Ittifaq Canlı izleBaşlamadı
18:15Ohod vs Al Shabab Canlı izleBaşlamadı
18:30Al Ahli vs Emirates Canlı izleBaşlamadı
18:00Balikesirspor vs Gaziantep BB Canlı izleBaşlamadı
18:00Tanta vs Al Ahly Canlı izleBaşlamadı
18:00Petrojet vs Al Ittihad Canlı izleBaşlamadı
18:00Sumqayit vs Karabakh Canlı izleBaşlamadı
18:00Kabylie vs Oran Canlı izleBaşlamadı
17:00Tadjenane vs Belouizdad Canlı izleBaşlamadı
17:30Kerala Blasters vs NorthEast United Canlı izleBaşlamadı
16:00Loyola vs Kaya Canlı izleBaşlamadı
15:50Al Jazira vs Hatta Canlı izleBaşlamadı
15:55Al Dhafra vs Al Nasr Canlı izleBaşlamadı
15:45Smouha vs Asyouty Sport Canlı izleBaşlamadı
15:00Uganda vs Zanzibar Canlı izleBaşlamadı
15:00Sabail vs Gabala Canlı izleBaşlamadı
12:55Japan vs North Korea Canlı izleBaşlamadı
11:50Sydney vs Melbourne City Canlı izleBaşlamadı
11:30NEROCA vs Chennai City Canlı izleBaşlamadı
10:10South Korea vs China Canlı izleBaşlamadı