SaatKarşılaşmaCanlı
12:00Voltes vs Davao Aguilas Canlı izleBaşlamadı
12:00Persela Lamongan vs Persib Bandung Canlı izleBaşlamadı
12:00Urawa vs Gamba Osaka Canlı izleBaşlamadı
12:00Perth Glory vs CC Mariners Canlı izleBaşlamadı
11:30Changchun Yatai vs Jiangsu Suning Canlı izleBaşlamadı
11:30Japan vs Switzerland Canlı izleBaşlamadı
11:00Australia U-19 vs Vietnam U-19 Canlı izleBaşlamadı
11:00Japan U-19 vs South Korea U-19 Canlı izleBaşlamadı
10:30Perseru Serui vs Persipura Canlı izleBaşlamadı
10:00Ulsan vs Jeju United Canlı izleBaşlamadı
10:00Gwangju vs Sangju Sangmu Canlı izleBaşlamadı
09:00Ural U21 vs Akhmat U21 Canlı izleBaşlamadı
10:00Gangwon vs Jeonbuk Motors Canlı izleBaşlamadı
09:00Roasso Kumamoto vs Tokushima Vortis Canlı izleBaşlamadı
09:00Zweigen Kanazawa vs Kyoto Canlı izleBaşlamadı
09:00Fukuoka vs JEF United Canlı izleBaşlamadı
09:00Kamatamare Sanuki vs Montedio Yamagata Canlı izleBaşlamadı
09:00Fagiano Okayama vs Thespa Kusatsu Canlı izleBaşlamadı
05:00Edmonton vs Miami Canlı izleBaşlamadı
06:00America vs Necaxa Canlı izleBaşlamadı
04:45Reno 1868 vs OKC Energy Canlı izleBaşlamadı
04:30Swope Park Rangers vs Phoenix Rising Canlı izleBaşlamadı
04:45Junior vs Santa Fe Canlı izleBaşlamadı
04:30Alianza Lima vs Union Comercio Canlı izleBaşlamadı
04:30San Antonio vs Tulsa Roughnecks Canlı izleBaşlamadı
04:00Tigres vs Toluca Canlı izleBaşlamadı
04:06Pachuca vs Puebla Canlı izleBaşlamadı
03:30Tampa Bay vs Cincinnati Canlı izleBaşlamadı
04:00Bolivar vs Guabira Canlı izleBaşlamadı
03:30North Carolina vs San Francisco Deltas Canlı izleBaşlamadı
03:10Nacional Asuncion vs Rubio Nu Canlı izleBaşlamadı
03:30San Luis vs Antofagasta Canlı izleBaşlamadı
03:00La Equidad vs Independiente M Canlı izleBaşlamadı
03:00Charleston Battery vs New York Red Bulls II Canlı izleBaşlamadı
02:30Deportes Tolima vs Atl. Bucaramanga Canlı izleBaşlamadı
03:00Luverdense vs Goias Canlı izleBaşlamadı
02:00Queretaro vs Santos L Canlı izleBaşlamadı
02:05Rochester Rhinos vs Charlotte Independence Canlı izleBaşlamadı
02:00Lobos BUAP vs Cruz Azul Canlı izleBaşlamadı
22:00Gran Canaria vs Ribera Navarra Canlı izleBaşlamadı
20:30Jaen vs Zaragoza Canlı izleBaşlamadı
20:00Peniscola vs Segovia Canlı izleBaşlamadı
19:45Torun vs Piast Gliwice Canlı izleBaşlamadı
17:00Ukhta vs Gazprom-Yugra Canlı izleBaşlamadı
17:00KPRF vs Sinara Canlı izleBaşlamadı
15:15Inter Movistar vs Palma Canlı izleBaşlamadı
14:30Politekh vs Avtodor Canlı izleBaşlamadı
01:00Audax Italiano vs Colo Colo Canlı izleBaşlamadı
01:00Libertad vs Cerro Porteno Canlı izleBaşlamadı
01:00America Mineiro vs Parana Canlı izleBaşlamadı
00:30FUS Rabat vs Mazembe Canlı izleBaşlamadı
00:00Real Garcilaso vs Universitario Canlı izleBaşlamadı
00:15Envigado vs Atletico Huila Canlı izleBaşlamadı
00:00Melgar vs Academia Cantolao Canlı izleBaşlamadı
23:30River Plate vs Sud America Canlı izleBaşlamadı
23:30Racing vs Rampla Juniors Canlı izleBaşlamadı
23:30Liverpool M vs Nacional Canlı izleBaşlamadı
23:30Plaza Colonia vs Juventud Canlı izleBaşlamadı
23:30Vila Nova vs Oeste Canlı izleBaşlamadı
23:30Porto vs Pacos Ferreira Canlı izleBaşlamadı
23:30Londrina vs Paysandu Canlı izleBaşlamadı
23:00Puerto Rico FC vs Indy Eleven Canlı izleBaşlamadı
23:30Gremio Brasil vs Santa Cruz Canlı izleBaşlamadı
23:00WAC Casablanca vs USM Alger Canlı izleBaşlamadı
23:00Vasco de Gama vs Coritiba Canlı izleBaşlamadı
22:45Barcelona vs Malaga Canlı izleBaşlamadı
22:45Sligo Rovers vs Derry City Canlı izleBaşlamadı
22:45Napoli vs Inter Milan Canlı izleBaşlamadı
22:45Twente vs Roda Canlı izleBaşlamadı
22:30Lechia Gdansk vs Lech Poznan Canlı izleBaşlamadı
22:30Sevilla II vs Zaragoza Canlı izleBaşlamadı
22:30Huachipato vs Univ Catolica Canlı izleBaşlamadı
22:30Kortrijk vs Gent Canlı izleBaşlamadı
22:30Criciuma vs Internacional-RS Canlı izleBaşlamadı
22:20Maribor vs Ankaran Hrvatini Canlı izleBaşlamadı
22:00Sporting Cristal vs Sport Rosario Canlı izleBaşlamadı
22:15Sport Huancayo vs Deportivo Municipal Canlı izleBaşlamadı
22:00Rennes vs Lille Canlı izleBaşlamadı
22:00Brazil vs North Korea Canlı izleBaşlamadı
22:00Sao Caetano vs XV de Piracicaba Canlı izleBaşlamadı
22:00Lorca vs Tenerife Canlı izleBaşlamadı
22:00Santos B vs Ferroviarios Canlı izleBaşlamadı
22:00Simulcast Canlı izleBaşlamadı
22:00Nantes vs Guingamp Canlı izleBaşlamadı
22:00Angers vs Toulouse Canlı izleBaşlamadı
22:00Metz vs Dijon Canlı izleBaşlamadı
22:00Sint-Truiden vs Ostend Canlı izleBaşlamadı
22:00Amiens vs Bordeaux Canlı izleBaşlamadı
22:00Eupen vs Mechelen Canlı izleBaşlamadı
21:45Viitorul vs Cluj Canlı izleBaşlamadı
21:45Venlo vs Den Haag Canlı izleBaşlamadı
21:45Excelsior vs Sparta Canlı izleBaşlamadı
21:30Lamia vs Panathinaikos Canlı izleBaşlamadı
21:30Maccabi Haifa vs Beitar Jerusalem Canlı izleBaşlamadı
21:15Setubal vs Maritimo Canlı izleBaşlamadı
21:00Servette vs Rapperswil-Jona Canlı izleBaşlamadı
21:00Zurich vs Grasshoppers Canlı izleBaşlamadı