SaatKarşılaşmaCanlı
10:30ONGC vs Al Ahli Canlı izleCanlı
11:00TGU Tambov vs SGU Saratov Canlı izleCanlı
12:00Sriwijaya vs Persela Lamongan Canlı izleCanlı
12:15Meralco Bolts vs Blackwater Elite Canlı izleCanlı
12:45Mono Vampire vs Astana Canlı izleBaşlamadı
13:00TGU vs SGU Canlı izleBaşlamadı
13:00UrFU vs KGTU Canlı izleBaşlamadı
15:00Purefoods Giants vs Road Warriors Canlı izleBaşlamadı
15:00Spartak M U-19 vs Liverpool U-19 Canlı izleBaşlamadı
15:30Gresik United vs Madura United Canlı izleBaşlamadı
15:30PS TNI vs Mitra Kukar Canlı izleBaşlamadı
15:30Xinjiang vs Al-Riyadi Canlı izleBaşlamadı
15:30Gostaresh Fola vs Tractor Sazi Canlı izleBaşlamadı
15:45Sepidrood Rasht vs Esteghlal Canlı izleBaşlamadı
16:00Napoli U-19 vs Feyenoord U-19 Canlı izleBaşlamadı
16:00Besiktas U-19 vs Leipzig U-19 Canlı izleBaşlamadı
16:30Olmaliq vs Lokomotiv Tashkent Canlı izleBaşlamadı
17:00Foolad vs Esteghlal Khuzestan Canlı izleBaşlamadı
17:00Dinamo Bucuresti U-19 vs Lokomotiva U-18 Canlı izleBaşlamadı
17:00TEMP-SUMZ vs Ryazan Canlı izleBaşlamadı
17:00Istanbul BB vs Wurzburg Canlı izleBaşlamadı
17:00Pribram U-21 vs Hradec Kralove U-21 Canlı izleBaşlamadı
17:00Monaco U-19 vs Porto U-19 Canlı izleBaşlamadı
17:00APOEL U-19 vs Tottenham U-19 Canlı izleBaşlamadı
17:15Naft Tehran vs Sepahan Canlı izleBaşlamadı
17:30Siah Jamegan vs Paykan Canlı izleBaşlamadı
17:30Tsmoki-Minsk vs Horizont-2-RTSOR Canlı izleBaşlamadı
17:45Philippines vs Petrochimi Bandar Imam Canlı izleBaşlamadı
18:00Dortmund U-19 vs Real Madrid U-19 Canlı izleBaşlamadı
18:00Pars Jam Bushehr vs Padideh Canlı izleBaşlamadı
18:00Pakhtakor vs Mashal Canlı izleBaşlamadı
18:00Ural vs Samara SGEU Canlı izleBaşlamadı
18:00Kataja vs Juventud Canlı izleBaşlamadı
19:00Bordeaux U-19 vs Salzburg U-19 Canlı izleBaşlamadı
19:00Manchester City U-19 vs Shakhtar Dn U-19 Canlı izleBaşlamadı
19:00Zob Ahan vs Saipa Canlı izleBaşlamadı
19:00Al-Quwa vs Al Wahda Canlı izleBaşlamadı
19:30Siauliai vs Juventus Canlı izleBaşlamadı
19:30MBA Moscow vs Kupol Rodniki Canlı izleBaşlamadı
19:30Akademik Sofia vs Benfica Canlı izleBaşlamadı
20:00Zimbru U-19 vs Vllaznia U-19 Canlı izleBaşlamadı
20:00Piestanske Cajky vs Polkowice Canlı izleBaşlamadı
20:00Universitatea Cl vs Ludwigsburg Canlı izleBaşlamadı
20:00Nizhnyi Novgorod vs Antwerp Canlı izleBaşlamadı
20:00Atomeremy-Saksard vs Montpellier Canlı izleBaşlamadı
20:00Sevilla U-19 vs Maribor U-19 Canlı izleBaşlamadı
20:00Budivelnyk vs Tsmoki-Minsk Canlı izleBaşlamadı
20:00Chrobry Glogow vs Piast Gliwice Canlı izleBaşlamadı
20:00Al Hilal vs Persepolis Canlı izleBaşlamadı
20:30Georgia vs Romania Canlı izleBaşlamadı
20:30Russia vs Portugal Canlı izleBaşlamadı
20:30Serbia vs Czech Republic Canlı izleBaşlamadı
20:30Poland vs Hungary Canlı izleBaşlamadı
20:30Alba Fehervar vs Kalev/Cramo Canlı izleBaşlamadı
20:30Bakken Bears vs Donar Groningen Canlı izleBaşlamadı
20:30Arka Gdynia vs Noginsk Canlı izleBaşlamadı
21:00Austria Klagenfurt vs Kapfenberg Canlı izleBaşlamadı
21:00Helios vs Levice Canlı izleBaşlamadı
21:00Parndorf vs Mattersburg Canlı izleBaşlamadı
21:00TUS Bad-Glayhenberg vs Admira Canlı izleBaşlamadı
21:00Ullensaker / Kisa vs Bodo / Glimt Canlı izleBaşlamadı
21:00Orgryte vs Trelleborg Canlı izleBaşlamadı
21:00Croatia vs France Canlı izleBaşlamadı
21:00Hammarby U-19 vs Ajax U-19 Canlı izleBaşlamadı
22:00Mornar vs Avtodor Canlı izleBaşlamadı
22:00Kormend vs Boras Canlı izleBaşlamadı
22:15Alianza Atletico vs Deportivo Municipal Canlı izleBaşlamadı
22:30Mons vs KR Reykjavik Canlı izleBaşlamadı
22:30Boulazac vs ASVEL Canlı izleBaşlamadı
22:45Besiktas vs Leipzig Canlı izleBaşlamadı
22:45Cardiff vs Leeds United Canlı izleBaşlamadı
22:45Simulcast Canlı izleBaşlamadı
22:45Dortmund vs Real Madrid Canlı izleBaşlamadı
22:45APOEL vs Tottenham Canlı izleBaşlamadı
22:45Napoli vs Feyenoord Canlı izleBaşlamadı
22:45Monaco vs Porto Canlı izleBaşlamadı
22:45Spartak M vs Liverpool Canlı izleBaşlamadı
22:45Sevilla vs Maribor Canlı izleBaşlamadı
22:45Manchester City vs Shakhtar Dn Canlı izleBaşlamadı
23:00Cruz Azul vs Pachuca Canlı izleBaşlamadı
00:30Juan Aurich vs Ayacucho Canlı izleBaşlamadı
02:15Criciuma vs Figueirense Canlı izleBaşlamadı
02:15Gremio Brasil vs Luverdense Canlı izleBaşlamadı
02:15Santa Cruz vs Ceara Canlı izleBaşlamadı
03:30Boa vs Goias Canlı izleBaşlamadı
03:30Oeste vs Londrina Canlı izleBaşlamadı
03:30Parana vs Nautico Canlı izleBaşlamadı
03:30Vila Nova vs CRB Canlı izleBaşlamadı
04:06Guadalajara vs Lobos BUAP Canlı izleBaşlamadı
04:30ABC vs Juventude Canlı izleBaşlamadı
04:30Paysandu vs Guarani Canlı izleBaşlamadı
05:00Puebla vs Atlas Canlı izleBaşlamadı
06:30Veracruz vs Monarcas Canlı izleBaşlamadı
08:15Tijuana vs Tigres Canlı izleBaşlamadı
10:30Persipura vs PSM Makassar Canlı izleBaşlamadı