SaatKarşılaşmaCanlı
19:45Czech Republic W – Serbia W Canlı izleCanlı
20:00Kongsvinger – Floro Canlı izleCanlı
20:00AS Roma vs Genoa Canlı izleCanlı
20:00Fredrikstad – Arendal Canlı izleCanlı
20:00Roanne – Fos-sur-Mer Canlı izleCanlı
20:00Sampdoria vs Napoli Canlı izleCanlı
20:00Gimnastic de Tarragona vs Girona FC Canlı izleCanlı
20:00Tromsdalen – Ranheim Canlı izleCanlı
20:00Kristiansund BK vs Sogndal Canlı izleCanlı
20:00Nantes – Charleville Mezieres Canlı izleCanlı
20:00RCD Mallorca vs CD Numancia Canlı izleCanlı
20:00Elverum – Levanger Canlı izleCanlı
20:00SK Brann Bergen vs Aalesunds FK Canlı izleCanlı
20:00Bodo/Glimt – Mjondalen Canlı izleCanlı
20:00Aarhus GF vs Viborg FF Canlı izleCanlı
20:00Asane – Strommen Canlı izleCanlı
20:00Lech Poznan vs Wisla Krakow Canlı izleCanlı
20:00Lillestrom SK vs Tromso IL Canlı izleCanlı
20:00Lechia Gdansk vs Pogon Szczecin Canlı izleCanlı
20:00FK Haugesund vs Sarpsborg 08 FF Canlı izleCanlı
20:00Nieciecza vs Jagiellonia Bialystok Canlı izleCanlı
20:00Molde FK vs Stabaek IF Canlı izleCanlı
20:00Elche CF vs Reus Canlı izleCanlı
20:00Maccabi Rishon – Hapoel Eilat Canlı izleCanlı
20:00Energiya Lviv – Prodexim Kherson Canlı izleCanlı
20:00World Legends vs Atletico Madrid Legends Canlı izleCanlı
20:00UE Olot vs Sporting Gijon B Canlı izleCanlı
20:00Sandnes – Ull/Kisa Canlı izleCanlı
20:00Le Havre – Boulazac Canlı izleCanlı
20:00Orleans vs Paris FC Canlı izleCanlı
20:00Korona Kielce vs Legia Warsaw Canlı izleCanlı
20:15Club FBC Melgar vs CD Universidad San Martin Canlı izleCanlı
20:15Benfica Lisbon vs Vitoria Guimaraes Canlı izleCanlı
20:30SV Ried vs SV Mattersburg Canlı izleCanlı
20:30WAC Sankt Andra vs SK Sturm Graz Canlı izleCanlı
20:30Austrian Bundesliga – Alle Spiele, alle Tore Canlı izleCanlı
20:30FC Admira vs FC Austria Wien Canlı izleCanlı
20:30Red Bull Salzburg vs SCR Altach Canlı izleCanlı
20:30Virtus Segafredo Bologna – Ravenna Canlı izleCanlı
20:30SK Rapid Wien vs SKN Sankt Polten Canlı izleCanlı
20:45NOS Sportjournaal Canlı izleCanlı
21:00Real Murcia vs Pontevedra Canlı izleCanlı
21:00Defensa y Justicia vs CA Tigre Canlı izleCanlı
21:00HNK Cibalia Vinkovci vs NK Lokomotiva Zagreb Canlı izleCanlı
21:00HNK Hajduk Split vs NK Osijek Canlı izleCanlı
21:00NK Inter Zapresic vs NK Istra 1961 Canlı izleCanlı
21:00NK Slaven Koprivnica vs HNK Hajduk Split Canlı izleCanlı
21:00Dinamo Tbilisi – Dinamo Batumi Canlı izleCanlı
21:00CD Cuenca vs Club Sport Emelec Canlı izleCanlı
21:00CSD Macara vs Delfin Canlı izleCanlı
21:15Real Madrid vs MoraBanc Andorra Canlı izleCanlı
21:30FC Timisoara vs FCM Targu Mures Canlı izleCanlı
21:30Palencia – Oviedo Canlı izleCanlı
21:30AEK Athens vs PAOK Saloniki Canlı izleCanlı
22:00Guillermo Brown – Crucero del Norte Canlı izleBaşlamadı
22:00Cedevita – Cibona Canlı izleBaşlamadı
22:00Valerenga IF vs Rosenborg BK Canlı izleBaşlamadı
22:00Le Havre – Boulazac Canlı izleBaşlamadı
22:00Olympiacos – Panathinaikos Canlı izleBaşlamadı
22:00Evreux – Lille Canlı izleBaşlamadı
22:00Nantes – Charleville Mezieres Canlı izleBaşlamadı
22:00Breidablik UBK vs Vikingur Olafsvik Canlı izleBaşlamadı
22:00Roanne – Fos-sur-Mer Canlı izleBaşlamadı
22:05Bnei Herzliya – Maccabi Tel Aviv Canlı izleBaşlamadı
22:30Flandria – Juventud Unida Canlı izleBaşlamadı
22:30Union Comercio vs Club Universitario de Deportes Canlı izleBaşlamadı
22:30Cordoba CF vs Real Oviedo Canlı izleBaşlamadı
22:30Oostende – Spirou Charleroi Canlı izleBaşlamadı
22:45AC Fiorentina vs Pescara Canlı izleBaşlamadı
22:45FC Crotone vs Lazio Canlı izleBaşlamadı
22:45Inter Milan vs Udinese Canlı izleBaşlamadı
22:45Torino FC vs US Sassuolo Canlı izleBaşlamadı
22:45US Palermo vs Empoli FC Canlı izleBaşlamadı
22:45Umana Reyer Venezia vs Sidigas Avellino Canlı izleBaşlamadı
23:00FC Lorient vs ESTAC Troyes Canlı izleBaşlamadı
23:00Universitario vs Jorge Wilstermann Canlı izleBaşlamadı
23:00Boca Unidos – Nueva Chicago Canlı izleBaşlamadı
23:00Atletico Paranaense vs Flamengo RJ Canlı izleBaşlamadı
23:00Atletico Goianiense vs Corinthians SP Canlı izleBaşlamadı
23:00Santos FC vs Cruzeiro Canlı izleBaşlamadı
23:00Club FBC Melgar vs CD Universidad San Martin Canlı izleBaşlamadı
23:00Inti Gas Ayacucho vs Comerciantes Unidos Canlı izleBaşlamadı
23:00Sport Rosario vs Deportivo Municipal Canlı izleBaşlamadı
23:00UTC Cajamarca vs Juan Aurich Canlı izleBaşlamadı
23:15Arsenal de Sarandi vs CA Lanus Canlı izleBaşlamadı
23:15Fjolnir vs Stjarnan Canlı izleBaşlamadı
23:15Grindavik vs Valur Canlı izleBaşlamadı
23:30Unicaja Malaga vs Iberostar Tenerife Canlı izleBaşlamadı
00:00Talleres Cordoba vs Atletico Tucuman Canlı izleBaşlamadı
00:00KR Reykjavik vs FH Hafnarfjordur Canlı izleBaşlamadı
00:00El Daklyeh – Zamalek Canlı izleBaşlamadı
00:00Jacksonville Armada vs Carolina Railhawks Canlı izleBaşlamadı
00:00New York Red Bulls II vs Charleston Battery Canlı izleBaşlamadı
00:15Tigres UANL vs Huila Canlı izleBaşlamadı
01:00Cerro Porteno vs Club Sportivo Luqueno Canlı izleBaşlamadı
01:00Seattle Sounders FC 2 vs Sacramento Republic FC Canlı izleBaşlamadı
01:00Club Alianza Lima vs Real Garcilaso Canlı izleBaşlamadı
01:00Atlanta United vs New York City FC Canlı izleBaşlamadı
01:00Bethlehem Steel vs Harrisburg City Islanders Canlı izleBaşlamadı
01:00Sport Recife vs Gremio Porto Alegre Canlı izleBaşlamadı