SaatKarşılaşmaCanlı
17:45Poprad – Inter Bratislava Canlı izleCanlı
18:00Monaco U-19 vs Besiktas U-19 Canlı izleCanlı
18:00Strogino vs Saturn Canlı izleCanlı
18:00Uralmash vs Irkut Canlı izleCanlı
18:00Manchester City U-19 vs Napoli U-19 Canlı izleCanlı
18:30England U-17 vs Japan U-17 Canlı izleCanlı
18:30Mali U-17 vs Iraq U-17 Canlı izleCanlı
18:45Oran – MC Alger Canlı izleCanlı
18:45Olympique de Medea – CR Belouizdad Canlı izleCanlı
19:00Beroe vs Levski Canlı izleCanlı
19:00Croatia U-19 vs Austria U-19 Canlı izleCanlı
19:00Nevezis vs Vytautas Canlı izleCanlı
19:00Northern Ireland U-19 vs Portugal U-19 Canlı izleCanlı
19:00Kupol Rodniki vs Spartak Primorye Canlı izleCanlı
19:15Celje vs Mura 05 Canlı izleCanlı
20:00Vasas vs Haladas Canlı izleBaşlamadı
20:00Real Madrid U-19 vs Tottenham U-19 Canlı izleBaşlamadı
20:00Persepolis vs Al Hilal Canlı izleBaşlamadı
20:00Prievidza vs Zilina Canlı izleBaşlamadı
20:30Hapoel Holon vs Monaco Canlı izleBaşlamadı
20:30Zielona Gora vs Bonn Canlı izleBaşlamadı
20:30Nymburk vs Aris Canlı izleBaşlamadı
20:30Karsiyaka vs Juventus Canlı izleBaşlamadı
20:30Targu Mures vs Hermannstadt Canlı izleBaşlamadı
21:00Start vs Ranheim IL Canlı izleBaşlamadı
21:00Hapoel Jerusalem vs Buducnost Canlı izleBaşlamadı
21:00Kumanovo vs Ibar Rozaje Canlı izleBaşlamadı
21:00Tofas vs Gran Canaria Canlı izleBaşlamadı
21:00UEFA Champions League – Preview Canlı izleBaşlamadı
21:00Syrianska vs Brommapojkarna Canlı izleBaşlamadı
21:30Morges vs Pully Canlı izleBaşlamadı
22:00Caen vs Nancy Canlı izleBaşlamadı
22:20Cork City vs Derry City Canlı izleBaşlamadı
22:30Elan Chalon vs Orlandina Canlı izleBaşlamadı
22:30Acassuso vs Comunicaciones Canlı izleBaşlamadı
22:30Venezia vs AEK Canlı izleBaşlamadı
22:30Torino vs BC Andorra Canlı izleBaşlamadı
22:30ASVEL vs Ratiopharm Canlı izleBaşlamadı
22:30Canarias vs Ludwigsburg Canlı izleBaşlamadı
22:30Aarau vs Massagno Canlı izleBaşlamadı
22:30Ostend vs Besiktas Canlı izleBaşlamadı
22:30Brussels vs Keravnos Canlı izleBaşlamadı
22:45Spartak M vs Sevilla Canlı izleBaşlamadı
22:45Maribor vs Liverpool Canlı izleBaşlamadı
22:45Real Madrid vs Tottenham Canlı izleBaşlamadı
22:45APOEL vs Dortmund Canlı izleBaşlamadı
22:45Manchester City vs Napoli Canlı izleBaşlamadı
22:45Simulcast Canlı izleBaşlamadı
22:45Leipzig vs Porto Canlı izleBaşlamadı
22:45Monaco vs Besiktas Canlı izleBaşlamadı
22:45Feyenoord vs Shakhtar Dn Canlı izleBaşlamadı
00:30Cajamarca vs Real Garcilaso Canlı izleBaşlamadı
00:50UEFA Champions League – Highlights Canlı izleBaşlamadı
01:00Guarani Asuncion vs Libertad Canlı izleBaşlamadı
01:45Guaros de Lara vs Estudiantes Concordia Canlı izleBaşlamadı